אושרת קוטלר יוצאת לחופשה ללא תשלום מחדשות 13

גורמים בערוץ מבהירים כי קוטלר לא עוזבת סופית את הערוץ וכי אין זאת הפעם הראשונה שהיא בוחרת לצאת לחופשה כזאת

תקשורת28.3.2019 | 19:03

פייסבוק

שבועות ספורים לאחר ההתבטאות השנויה במחלוקת שהביאה לאיומים על חייה, הודיעה העיתונאית אושרת קוטלר לחדשות 13 על כוונתה לצאת לחופשה ללא תשלום. גורמים בערוץ מבהירים כי קוטלר לא עוזבת סופית את הערוץ, גם לא באופן מיידי ומזכירים כי אין זאת הפעם הראשונה שהיא בוחרת לצאת לחופשה כזאת.

שמץ ממה שעובר על קוטלר בימים האלה ואולי גם רמז לגבי כוונותיה אפשר היה ללמוד מהאופן שבו התבטאה היום בכנס של ועידת "הארץ":  "כשמאיימים לפגוע בילדים שלי, לא בא לי יותר לקחת סיכונים. בחודש האחרון לא בא לי לומר את דעתי, אני בטראומה".

נזכיר כי לפני מספר שבועות, בסיום כתבה שעסקה בגדוד "נצח ישראל", ממנו יצאו החיילים החשודים בהתעללות קשה באב ובנו שנחשדו כסייענים למחבל שרצח חיילי צה"ל, אמרה קוטלר כי "שולחים את הילדים לצבא, לשטחים, ומקבלים אותם חיות אדם. זו התוצאה של הכיבוש". התבטאות זאת עוררה סערה תקשורתית רבה, שיח ער ברשתות ואף איומים על חייה שבעטיים הוחלט ברשת 13 להצמיד לה אבטחה.

אמנם בחדשות 13 לא כולם שמחו מהתבטאויותיה של קוטלר או הסכימו איתם, אך הם הגנו בעקשנות על זכותה להביע את דעתה - גם תקשורתית. בערוץ מבהירים היום כי לא היה שמץ של ניסיון ישיר או עקיף לגרום לה לעזוב ומציינים כי הרעיון לצאת לחופשה התבשל אצלה עוד טרם הפרשה לאחר שנה מורכבת שעברה.

גלובס

שתף כתבה זו