שגריר אוקראינה נפגש עם דרעי על רקע סירוב הכניסה לישראלים

כהמשך לפגישות שקיים השר דרעי באוקראינה עם נשיא אוקראינה ושר הפנים של אוקראינה בעניין הכניסות לשתי המדינות, נפגש הבוקר עם השגריר. בפגישה השתתפו גם מנכ״ל רשות האוכלוסין, פרופ׳ שלמה מור יוסף ומנהל נתב״ג, אמנון שמואלי

מדיני24.7.2019 | 14:11

באדיבות המצלם

שר הפנים, אריה דרעי, קיים הבוקר (רביעי) פגישה עם שגריר אוקראינה בישראל, גאנדי נדולנקו, כהמשך לפגישות שקיים השר דרעי באוקראינה עם נשיא אוקראינה ושר הפנים של אוקראינה בעניין הכניסות לשתי המדינות. בפגישה השתתפו גם מנכ״ל רשות האוכלוסין וההגירה, פרופ׳ שלמה מור יוסף ומנהל נתב״ג, אמנון שמואלי.

במהלך הפגישה נדונו הסדרי הכניסה בין שתי המדינות וסוכם כי יקודמו וישופרו מנגנונים שונים כדי למנוע סירובי כניסה לישראל ואוקראינה. עוד סוכם כי צוותים מקצועיים של שתי המדינות יפעלו יחד כדי לצמצם למינימום את חסימות הכניסה לשתי המדינות.

השר דרעי פירט בפני השגריר את כל מה שנעשה על ידי רשות ההגירה כדי להקל על כניסה של אזרחים אוקראינים וכדי להפחית ככל הניתן את המתח בין המדינות.

הוא אף הזמין בסיום הפגישה את שר הפנים האוקראיני לביקור בישראל ביחד עם הצוות המקצועי במשרדו, וזאת כדי לראות מקרוב מה עושה ישראל כדי להקל על כניסת אזרחים אוקראינים לישראל.

בסיום הפגישה אמר דרעי: "יזמתי את הפגישה, כדי להסיר את כל המכשולים ולמנוע איסורי כניסה לשתי המדינות. היחסים בין שתי המדינות טובים מאד ונעשה הכל כדי לשפרם".

שגריר אוקראינה נדולנקו, הודה על ההזמנה ועל פעולותיו לאפשר כניסה חלקה לשתי המדינות והוסיף כי יפעל כדי להמשיך לשפר את הכניסה לשתי המדינות.

חדשות JDN

שתף כתבה זו