העיתונאי חושף: בנט יזם הקמת גוף תקשורת עם עיתונאי השמאל

לאחר כ 3 שנים של עבודה בצוותא בלשכת נתניהו פרשו נפתלי ואיילת שקד מתפקידיהם בלשכתו של נתניהו. הם התגלגלו בין סיעות ומפלגות עד לביתם הנוכחי כמנהיגי מפלגת ימינה. מידי פעם עולות ונשמעות טענות כי הם מציגים מצג שווא של מפלגה ימנית בעוד הם בעצם בשמאל. טענות אלו מקבלות חיזוק משמעותי בימים אלו

תקשורת10.11.2020 | 13:18

דרוקר - בנט צילום: מתוך הפייסבוק\\פלאש 90

יחסיהם של ראש הממשלה נתניהו ויושב ראש מפלגת 'ימינה' נפתלי בנט ידעו עליות ומרודות, בעיקר מורדות, יש לציין. בימים האחרונים מקבלות הטענות של נתניהו, כפי שהן משתקפות מציוציו הרבים בנושא של בנו יאיר, חיזוק עוצמתי במיוחד, עם חשיפתו של דרוקר כי היה לנפתלי בנט ולו תכניות להקים גוף תקשורת עם "חבורת עיתונאים שמאלנית".

דרוקר אמר את הדברים בשיחה עם שרון שפורר מ'המקום הכי חם בגיהינום', ואמש (שני) חזר על הדברים בראיון אצל גיא לרר ב'חדשות 13'. "האמת שזה היה בשלבים מאד מתקדמים" סיפר דרוקר והוסיף "הייתה לנו קבוצת משקיעים וקבוצת עיתונאים, בעיתונאים היו  עופר שלח וברוכי קרא, ובמשקיעים, המשקיע שהיה מאחורה והיה בתוך העניין והסכים להשקיע כסף זה היה משקיע בשם נפתלי בנט".

עוד אמר דרוקר "הוא היה אז אחרי שהוא פרשת מלשכת נתניהו והוא נורא האמין בעיתונות עצמאית ודברים כאלו, והוא היה אמור להשקיע בחבורת העיתונאים השמאלנית שרצתה לעצמה איזה מיזם תקשורת אינטרנטי משלה."

כזכור בשנת 2005 גייסה אותו איילת שקד, מי שהייתה ראש לשכתו של ראש האופוזיציה דאז וראש הממשלה כיום, בנימין נתניהו, התפקיד של בנט היה ראש המטה של נתניהו, תפקיד אותו מילא בהתנדבות, לאחר מכן ניהל בנט את קמפיין הפריימריז של נתניהו לראשות הליכוד, לאחר כ 3 שנים פרש בנט ביחד עם איילת שקד מתפקידיהם בלשכתו של נתניהו.

בנט ושקד התגלגלו בין סיעות ומפלגות עד לביתם הנוכחי כמנהיגי מפלגת ימינה. מידי פעם עולות ונשמעות טענות כי הם מציגים מצג שווא של מפלגה ימנית בעוד הם בעצם בשמאל. טענות אלו מקבלות חיזוק עם החשיפה של דרוקר.

מקורבים לבנט אמרו בתגובה: בנט אינו מכיר את האירוע. 

 

 

שתף כתבה זו