פורסמה הכתובת לשליחת מכתבים לזוג פולארד

בוועדה למען שחרורו של פולארד מסכמים 35 שנים של מאבק ומפרסמים כתובת דרכה ניתן לשלוח מכתבי תמיכה לבני הזוג פולארד. "משתוקקים לעלות לארץ בהקדם האפשרי ולהגשים את חלומם לחיות בארץ ישראל"

חדשות בעולם21.11.2020 | 21:35

יונתן פולארד צילום: פלאש 90

הועד לשחרורו של ג'ונתן פולארד סיכם הערב (מוצ"ש) 35 שנות פעילות, ופרסם את כתובת המייל בה ניתן לשלוח מכתבים לפולארד ולאשתו.

באגרת הברכה שבם הוציאו הם כתבו לאזרחי ישראל: "לכולכם – שהאמנתם, הפגנתם, זעקתם, פעלתם, התפללתם ולא שכחתם – במשך 35 שנות מאסר וייסורים. בשם יהונתן ואסתר אנו מבקשים לומר לכולכם – תודה! ערכי האחדות, הערבות ההדדית והדרישה לצדק שביטאתם בעשייתכם לאורך השנים וודאי ימשיכו לפעול ולהאיר לעמנו ולמדינתנו לדורות הבאים".

הם דיווחו כי "יהונתן ואסתר פולארד משתוקקים לעלות לארץ בהקדם האפשרי ולהגשים את חלומם לחיות בארץ ישראל. אולם בגלל מחלתה הקשה של אסתר – הם יוכלו לעלות רק לאחר הסידורים הרפואיים המתאימים. חשוב להמשיך להתפלל לרפואתם השלימה של אסתר יוכבד בת רייזל ברכה ויהונתן בן מלכה (פולארד) ולהגעתם וקליטתם המוצלחת בארץ".

לדבריהם, "אנו מזמינים את כולם, ובפרט את הרבבות שלקחו חלק בפעילות ובמאבק לאורך השנים לכתוב ליהונתן ואסתר. ניתן לשלוח את המכתבים למייל:  letters4pollard@gmail.com ונעביר אליהם בעז"ה את המכתבים במרוכז. אתם מוזמנים לספר על פעילותכם ותפילותיכם למענם במהלך השנים, ואפשר גם לצרף תמונה או קישור לווידאו".

הם הודו גם למי שפעל לשחרורו, "אנו מבקשים להצטרף לתודתם מעומק הלב של יהונתן ואסתר לעם ישראל כולו, לפעילים הרבים והתומכים היקרים בארץ ובעולם. לעורכי דינו ולשגריר רון דרמר אשר פעל וליווה אותם בשליחותו של רה"מ נתניהו".

 

שתף כתבה זו