להתראות ייאוש, שלום תקווה: מעמד הקודש שמנצח מלחמות

לפעמים כל מה שצריך כדי לנצח את הייאוש זה לדעת שלתוך הקרב נכנסים עם צבא, גם לקרב על החיים. כשצבא של מתפללים בראשות מרן הרב קנייבסקי מתפללים יחד איתך, נולדת מחדש התקווה

חרדים1.4.2021 | 12:34

קורעים את ים-סוף צילום: יח"צ

כל שנה בשביעי של פסח אני מונה מחדש כמו מטבעות ישנים ושחוקים את הקשיים החדשים שנוספו השנה.
שנה אחת פגשתי את החברות המתחתנות ואותי הנשארת מאחור
שנה אחר כך הכרתי את האחות שנתקעה
שנה אחרת למדתי להתמודד עם תחושת הלבד בשולחן הסדר כשכל האחים שלי מלווים בבני זוגם
מאוחר יותר הגיעה תחושת ההחמצה. כבר יכולתי להיות אמא לשניים או שלושה ילדים.
לפני שנתיים היה זה הפחד. הפחד מ'מה יהיה אילו', למשל אילו לא אתחתן??
ושנה שעברה דפק אצלי אצלי בדלת היאוש.

בואו להיות שותפים ב"סגולת הארבעים" הנוראית למעוכבי השידוך>>>

התחננתי שישאר מאחורי הדלת, אבל כששוב שלחו אותי לפתוח אותה לאליהו הנביא בליל הסדר, הוא הזדחל בשקט ואני התייאשתי. הרגשתי כל כך לחוצה, כל כך נטושה מאחור, כל כך לבד והייאוש פשוט התיישב שם בשקט ונותר לידי.

לא היה מי שיכיל את הכאב כי אני לבד וזו אולי התחושה הקשה ביותר ברווקות - להיות לבד.

פחדתי משביעי של פסח השנה. פחדתי לבחון שוב איזו תחושה נולדה והצטרפה לה מאז פסח של שנה שעברה, אבל החלטתי בהחלטה מודעת וחדה שלא עוד. לא עוד נותנת לתחושות לנצח, לא עוד נלחמת לבד, צירפתי אלי צבא גדול שיעמוד מאחוריי וילחם יחד איתי כדי שבשנה הבאה נוכל לספר על הניצחון בקרב - כשאחרי הסעודה בשביעי של פסח אצא לטיול של חג ביחד עם בעלי.

בואו להיות שותפים ב"סגולת הארבעים" הנוראית למעוכבי השידוך>>>

שיחת טלפון אחת ל'רינה של תורה' עשתה את ההבדל. במקום חג עצוב ומיואש, במקום לספר על עוד תחושה קשה, השנה לעומת זאת, אחרי שולחן החג, כשכל הזוגות המתארחים יצאו לטיול של חג או להשכיב את הילדים לישון, אני אתיישב על הספה, אפתח את ספר התהילים ואדע שיחד איתי ועלי התפללו כבר בערב החג מאות עמלי תורה של 'רינה של תורה' ובראשם ובעיקרם מרן שר התורה, הרב חיים קנייבסקי.

אני אקרא את התהילים מילה במילה. אבקש על הזיווג שלי ואתפלל עליו גם, שהוא ימצא אותי. אני ארגיש שיש מאחורי עוד עשרות אברכים שקרעו ביום שישי בחצות היום את השמים בסגולה מיוחדת היישר ממרן במיוחד לשביעי של פסח שחל להיות בשבת כמו השנה הזו: ארבעים אברכים יערכו סדר לימוד בתענית דיבור למשך 3 שעות ולאחריה יקראו ארבעים פעמים את שיר השירים יחד עם מרן הרב קנייבסקי. לישועתי ולהצלחתי.

את הלבד ודאי שניצחתי ואני בטוחה שגם את הישועה אני אראה בקרוב ממש. מבטיחה לעדכן.

השם שלה שם, אצל מרן.
היא כבר רגועה!
אנחנו בטוחים שגם אתם לא תרצו לפספס ולשלוח שמותיכם למעמד הקדוש, הנה לכם הקישור להעברת שמות למעמד רינה של תורה תדאגו שגם אתם תהיו שם ותזכו בעז"ה לישועה אמיתית בקרוב!!

בואו להיות שותפים ב"סגולת הארבעים" הנוראית למעוכבי השידוך>>>

 

שתף כתבה זו

התראות צבע אדום