תכנית 'בשעה טובה' – המפתח לדירה שלך

מתחתנים? מחתנים? בונים בית? תכירו את תכנית 'בשעה טובה' של מזרחי-טפחות: פותחים חשבון עו"ש בנוסף למשכנתה והדרך לדירה הרבה יותר קלה

שיווק ופרסום | תוכן שיווקי 4.7.2022 | 10:02

תוכנית בשעה טובה | צילום: יח"צ

אחד הדברים הראשונים שמעסיקים את כולנו מייד אחרי שקובעים תאריך לחתונה הוא, איך לא, הדירה.

אם אתם המחותנים בסיפור הזה, כלומר ההורים, הרצון שלכם הוא לראות את הזוג הצעיר שלכם מסודר עם דירה משלו ולסייע לו בתהליך, ברכישה, במשכנתה ובכל הקשור.

אם אתם בעצמכם הזוג החדש והטרי, פתאום אתם צריכים להיכנס למגרש של הגדולים ולחתום על העסקה הפיננסית אולי הגדולה בחייכם.

וגם אם אתם הורים צעירים בשלב שבו הדירה כבר קטנה עליכם ואתם זקוקים לבית גדול יותר, או פשוט רוצים לעבור לדירה חדשה יותר גם אצלכם מדובר באתגר רציני.

בכל המקרים, השאלות והחששות זהים: איך מממנים את רכישת הדירה? איך בוחרים משכנתה נכונה שנצליח לעמוד בה לאורך התקופה? ואיך במקביל להחזרים החודשיים מסתדרים גם עם ההוצאות השוטפות של הבית והמשפחה?

יש מפתח, בשעה טובה

המומחים של טפחות חיפשו מענה אחד מוצלח לכל השאלות וכך נוצרה תוכנית 'בשעה טובה' – המפתח לדירה שלכם. פתרון משולב ומקיף שמחבר את המשכנתה והעו"ש ומאפשר לכם גם סנכרון מושלם בין החזרי המשכנתה להוצאות השוטפות וגם תנאים מצוינים שיוזילו את העלויות, עם הטבות משתלמות במיוחד.

אז בין אם אתם זוג צעיר שפותח דף כלכלי חדש וגם חשבון בנק חדש, ובין אם אתם מחתנים בעצמכם או בשלב הביניים של המשפחה המתרחבת, כדי ליהנות מכל ההטבות של חבילת 'בשעה טובה' כל מה שצריך לעשות זה לפתוח חשבון עו"ש בנוסף למשכנתה, ולהתחיל ליהנות מכל העולמות:

  • משכנתה בתנאים מועדפים בהתאמה של מומחי טפחות
  • הטבת הצטרפות עד 100,000 שקלים בריבית מועדפת ובפריסה ארוכה
  • בנקאי אישי שילווה אתכם אישית ויהיה זמין עבורכם במגוון ערוצים

לפרטים נוספים על המפתח לדירה שלכם, שאלו את המומחים של טפחות על תוכנית 'בשעה טובה': 8860*

האמור לעיל הינו בבחינת מידע בלבד ואינו מהווה הצעה למתן ההלוואה. מתן כל סוג אשראי כפוף לשיקול דעת הבנק. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל

בחדרי חרדים

רוצים להצטרף לקבוצות הווטסאפ של כל רגע?

לבקשת הצטרפות למוגנים וכשרים

להצטרפות ישירה לקבוצות

שתף כתבה זו