אלה הטעמים שיצטרפו לסדרת Muller Froop בשנה זו: תות בנגיעות ג'ינג'ר; ולימון בנגיעות ג'ינג'ר

מותג היוגורטים האיכותי ביותר מצרף שני טעמים חדשים לסדרת Froop הפופולרית, בעלת קציפת הפרי הייחודית. הטעמים החדשים, במהדורה מיוחדת לזמן מוגבל

כתבה מקודמת | שיווק ופרסום | תוכן שיווקי 11.2.2024 | 16:34

מולר ליצ'י | צילום: יח"צ

מותג מוצרי החלב והיוגורט הבינלאומי האיכותי ביותר במקרר, Muller, מרחיב את סדרת Froop הפופולרית עם קציפת הפרי הייחודית, ומשיק שני טעמים ראשונים לשנה זו, עם טוויסט בטעם ג'ינג'ר: קציפת תות בנגיעות ג'ינג'ר; וקציפת לימון בנגיעות ג'ינג'ר (3% שומן), בכשרות המהודרת של בד"ץ איגוד הרבנים מייסודו של הרב ווסטהיים זצ"ל.

בנוסף, כלל מוצרי המותג ישנו את מראם ויתחדשו מיידית באריזות בעיצוב חדש.

סדרת היוגורטים הייחודית Muller Froop , היא יחידה מסוגה על מדף היוגורטים, הודות לקציפת הפירות האוורירית המונחת על יוגורט BIO קרמי עשיר. Muller froop בטעמי תות בנגיעות ג'ינג'ר ולימון בנגיעות ג'ינג'ר, יצטרפו למגוון הטעמים המוכרים והאהובים בסדרה זו, הכוללת את הטעמים: תות, אפרסק פסיפלורה, פירות יער, לימון, קוקוס, אננס ומנגו. 

אודות מחלבת Muller

ב-Muller מאמינים כי הדרך הטובה ביותר לייצר מוצרי חלב מצוינים היא לכבד ולהוקיר את היצרן הטוב ביותר בעולם – הטבע. המחלבה מציבה סטנדרטים גבוהים של מקצוענות ואיכות תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר ומחפשת כל עת דרכים יצירתיות לחדש ולהעשיר את הטעמים הנפלאים שמקבלים מהטבע: המרקם הנפלא של יוגורט מחלב איכותי והטעם העסיסי של הפירות הרעננים.     

בחדרי חרדים

רוצים להצטרף לקבוצות הווטסאפ של כל רגע?

לבקשת הצטרפות למוגנים וכשרים

להצטרפות ישירה לקבוצות

מצאת טעות בכתבה? תוכן שאינו ראוי לאתר? דווח לנו

שיתוף כתבה זו

 צבע אדום