"יש לך חתרנים?": השיחה של ראש הישיבה עם שמוליק גרינברג

שמוליק גרינברג, שנבחר לראשות העיר בית שמש, עלה היום למעונם של הגר"ד לנדו והגרמ"ה הירש | "יש לך חתרנים עכשיו?", שאל ראש הישיבה. גרינברג: "חתרנים תמיד יהיו והיו" | השיחה המלאה

אבי גדלוביץ' | מקומי 13.3.2024 | 15:55

גרינברג במעונו של הגר"ד לנדו | צילום: באדיבות המצלם

לאחר שניצח בסיבוב השני בבחירות, ראש העיר הנבחר של בית שמש שמוליק גרינברג עלה היום (רביעי) למעונם של הגר"ד לנדו והגרמ"ה הירש, והודה להם על התמיכה בו.

כזכור, לאחר חצות לילה בליל הבחירות, קיים הגר"ד לנו שיחה היסטורית עם גרינברג, התעניין אצלו בתוצאות הבחירות ובירך אותו בהצלחה. היום, קודם תפילת מנחה, גרינברג עלה למעונו של  הגר"ד לנדו, בכדי להודות לו על התמיכה בו ולהתייעץ על הקמת הקואליציה העירונית.

 

בפגישה אצל הגר"ד לנדו אמר גרינברג לראש  הישיבה: "זכינו לקדש שם שמיים, ניצחנו בבחירות. הראש ישיבה כל כך היה מודאג והתפלל ובירך, וכולם שמעו, והקדוש ברוך הוא עזר".

- ראש הישיבה: "השם נתן לך תפקיד גדול. השם יעזור שתמלא את התפקיד בצורה הכי טובה. שלא יהיו לך מפריעים".

- גרינברג: "באמצע יום הבחירות ראינו שאחוז ההצבעה עולה בצד השני ולא ידענו מה לעשות, אמרתי לציבור מה אני עושה? מה אני אומר לראש ישיבה בערב? חייבים!".

ראש הישיבה: "אני לא מאן דאמר, יש בורא עולם".

גרינברג: "ראיתי שהראש ישיבה כל כך בנפשו הדבר".

ראש הישיבה: "השם עזר. יש לך חתרנים עכשיו?"

גרינברג: "חתרנים תמיד יהיו והיו".

כאמור, גרינברג הגיע בנוסף למעונו של ראש הישיבה הגרמ"ה הירש ראש הישיבה התעניין כיצד עברה מערכת הבחירות, ולאחר דקות ארוכות ששוחחו בירכו: "ברוך השם שזה הצליח, עכשיו נקווה שיהיה כבוד שמים בבית שמש".

בחדרי חרדים

רוצים להצטרף לקבוצות הווטסאפ של כל רגע?

לבקשת הצטרפות למוגנים וכשרים

להצטרפות ישירה לקבוצות

מצאת טעות בכתבה? תוכן שאינו ראוי לאתר? דווח לנו

שיתוף כתבה זו

 צבע אדום