הפיצ'ר החדש של וואטסאפ שיעשה לכם סדר באפליקציה

וואטסאפ עובדת על פיצ'ר שימחק את מספר ההודעות שלא נקראו | ע"י ההפעלה של התכונה החדשה, המשתמשים יוכלו לאפס אוטומטית את התראות על הודעות שלא נקראו בכל פעם שהם ניגשים לאפליקציה

קובי ברקת | טכנולוגיה 22.5.2024 | 20:17

אילוסטרציה | צילום: unsplash

וואטסאפ בוחנת עדכון עתידי של אפשרות לנקות את ספירת ההודעות שלא נקראו בכל פעם שהאפליקציה נפתחת.

ע"י ההפעלה של התכונה החדשה, המשתמשים יוכלו לאפס אוטומטית את התראות על הודעות שלא נקראו בכל פעם שהם ניגשים לאפליקציה. תכונה זו נועדה לעזור למשתמשים לנהל את ההודעות החדשות שלהם בקלות, להפחית את העומס של ספירת הודעות שלא נקראו ולספק "דף חדש" עם כל פתיחה של האפליקציה.

ע"פ הדיווח שהובא ב-mako, העדכון החדש, יעניק למשתמשים יכולת לגשת להודעות שלהם בצורה יעילה יותר על ידי ניקוי ספירת ההודעות שלא נקראו באופן אוטומטי, תוך התמקדות בשיחות חדשות במקום להרגיש לחוצים ממצבור ההודעות שלא נקראו. עם איפוס ספירת הודעות בכל פעם שהאפליקציה נפתחת, המשתמשים יוכלו לזהות בקלות הודעות חדשות ולתעדף אותן, ולהבטיח שהשיחות האחרונות יטופלו באופן מיידי.

זה מונע מהודעות ישנות ופחות רלוונטיות להאפיל על התראות חדשות ומאפשר חווית העברת הודעות יעילה יותר. התכונה הזאת יכולה להועיל במיוחד למשתמשים שמקבלים מספר גבוה של הודעות בקבוצות, ומאפשרת להם לתעדף התראות חדשות ולשמור על ארגון טוב יותר.

 

בחדרי חרדים

רוצים להצטרף לקבוצות הווטסאפ של כל רגע?

לבקשת הצטרפות למוגנים וכשרים

להצטרפות ישירה לקבוצות

מצאת טעות בכתבה? תוכן שאינו ראוי לאתר? דווח לנו

שיתוף כתבה זו

 צבע אדום