היום זה קורה: ההגרלה ההיסטורית על הכנסת ספר התורה!

ספר התורה שיוגרל ביום שני הקרוב ד' סיון יהפוך לרשותו הבלעדית של הזוכה בו 7 הזוכה יקבל מימון מודעות והוצאות תהלוכת הכנסת ספר התורה לבית הכנסת הקרוב לליבו • פרסים נוספים: שואב אבק טינקו וחופשה זוגית בפראג

בשיתוף יד לאחים | חרדים | תוכן שיווקי 10.6.2024 | 09:29

יד לאחים | צילום: ספר תורה

זו השנה ה-14 ברציפות שבה יד לאחים עורך הגרלה על ספר תורה מהודר ומפואר והמוני פניות של יהודים מכל העולם מציפים כל העת את המוקד המיוחד להרשמה להגרלה על הפרס החשוב ויקר הערך.

כמו בשנים קודמות, במסגרת הזכייה הגדולה בספר תורה, יזכו העולים בגורל במימון העלות של מודעות רחוב המבשרות על הכנסת ספר התורה, ואפילו במימון התהלוכה לבית הכנסת שאליו יבחרו להכניס את הספר.

לחצו כאן והשתתפו בהגרלה ההיסטורית>>>
 

כולל כתר יוקרתי | צילום: יד לאחים

ממוקד ההרשמה הטלפוני של יד לאחים נמסר על פניות מרגשות ביותר שהגיעו אליו בימים האחרונים. כך למשל, פניות מרגשות הגיעו ממשפחות שיקיריהן נרצחו בשמחת תורה או שנפלו בקרבות בעזה. הללו הצטרפו להגרלה והביעו תקווה כי אכן יעלו בגורל ויכניסו את הספר לע"נ יקיריהן הי"ד.

פניות נוספות הגיעו מבני משפחות רבים שמבקשים זה זמן רב להנציח את זכר יקיריהם בספר תורה מהודר. הללו התארגנו במשותף, כשהם מגייסים לשם כך את כל בני המשפחה המורחבת, במטרה להגדיל את סיכוייהם בזכייה הגדולה.

בארגון הפעילים מדגישים כי מלבד האפשרות לזכות בספר התורה, הנרשמים להגרלה יהיו שותפים גם במצווה הנדירה של 'פדיון שבויים' שעורך הארגון להצלת הנשים והילדים מהכפרים הערביים ולהשבתן של נשמות יהודיות אובדות מציפורני המיסיון לאלוקי ישראל.

"למרות הגדלת מספר הקווים והטלפניות, הציבור מתבקש להתקשר מוקדם אלינו ככל האפשר, הן בשל מספר המצטרפים המוגבל והן בשל הלחץ הצפוי בימים הבאים" אומרים במוקד, ומבקשים להדגיש עוד כי "ההרשמה להגרלה תיסגר ביום שני בשעה 20:00 בדיוק - שעתיים לפני מועד ההגרלה, ועקב הלחץ הגדול הצפוי על הקווים שלנו, הציבור מתבקש להתקשר מוקדם ככל האפשר".

לחצו כאן והשתתפו בהגרלה ההיסטורית>>>

בחדרי חרדים

רוצים להצטרף לקבוצות הווטסאפ של כל רגע?

לבקשת הצטרפות למוגנים וכשרים

להצטרפות ישירה לקבוצות

מצאת טעות בכתבה? תוכן שאינו ראוי לאתר? דווח לנו

שיתוף כתבה זו

 צבע אדום