כוחות הביטחון עצרו את שני החשודים ברצח החייל דביר שורק ז"ל

הותר לפרסום: שני החשודים נעצרו בליל שבת לאחר פעילות מבצעית מיוחדת של כוחות הביטחון באזור חברון • במהלך המצוד אחריהם, הופעלו אמצעים טכנולוגיים ומודיעניים של משטרת ישראל וצה"ל והם שהביאו לזיהויים המהיר • החשודים הועברו לחקירת שב"כ

בטחוני10.8.2019 | 20:20

בתום מצוד ראש הממשלה עם כוחות הביטחון צילום: Noam Revkin Fenton/Flash90

 

הותר לפרסום כי בתום פעילות מודיעינית ומבצעית מאומצת של שירות הביטחון הכללי, משטרת ישראל וצה"ל, נעצרו בליל שבת שני חשודים במעורבות בפיגוע בו נרצח חייל צה"ל דביר שורק בי"ד סמוך ליישוב מגדל עוז.

העצורים הם נציר סאלח חליל עצאפרה, יליד 95, תושב בית כאחל, פעיל חמאס, ללא מעצרים קודמים. עצור נוסף הוא קאסם עארף חליל עצאפרה, יליד 89, תושב בית כאחל, גם הוא ללא מעצרים קודמים.

המעצרים הלילה שבוצעו ע"י כוח מיוחד של שב"כ, ימ״מ, וצה"ל, הינם שיאו של מאמץ מודיעיני ומבצעי שהחל מיד לאחר הפיגוע, במהלכו הופעלו יכולות מודיעיניות, מבצעיות וטכנולוגיות שונות של שב"כ, משטרת ישראל וצה"ל, אשר הביאו לזיהויים, איתורם המהיר ומעצרם הלילה של החשודים בבית בכפר בית כאחל.

החשודים הועברו לחקירת שב"כ. חקירת הפיגוע נמשכת.

ראש הממשלה הגיב לתפיסת החשודים ברצח: "אני משבח את השב"כ וכוחות הביטחון שלכדו את רוצחיו של דביר שורק ז"ל תוך 48 שעות. בשנים האחרונות כוחותינו שמו ידם על כל המרצחים הפלסטינים שפגעו בישראלים והיום הם עשו זאת שוב. נמשיך להילחם בטרור בעוצמה בכל החזיתות".

בחדרי חרדים

שתף כתבה זו

התראות צבע אדום