ליצמן מחבק את הפרקליטות: "אין מסע ציד נגדי"

לקראת ההכרעה בתיקים בהם נחשד יו”ר 'יהדות התורה' השר יעקב ליצמן, מעניק האחרון חיבוק לפרקליטות • ליצמן: "אני חולק על הטענה כי יש מסע צייד מצד הפרקליטות, אני לא חושב שיש מסע צייד עלי" • על בקשת החסינות של נתניהו: "הוא לא התייעץ איתי לפני"

פוליטי13.1.2020 | 17:59

יעקב ליצמן צילום: אהרן קרון, פלאש 90

לקראת ההכרעה בתיקים בהם נחשד יו”ר 'יהדות התורה' השר יעקב ליצמן, לאחר שהמשטרה המליצה להעמיד אותו לדין בגין שתי פרשיות בהם הוא נחשד, 'פרשת ההסגרה' ו'פרשת בית העסק לממכר מזון' בו הוא חשוד בעבירות מרמה, הפרת אמונים והצעת שוחד שבתוכה - מעניק ליצמן חיבוק לפרקליטות.

בראיון ל'ערוץ הכנסת' בו הוא מתייחס לראשונה להחלטה הצפוייה דחה השר יעקב ליצמן את הטענות כי בפרקליטות רודפים את ראשי סיעות הימין ואומר כי "אף אחד לא יערבב אותי בכל העניין הזה, אני לא בתוך העניין הזה". הוא הוסיף עוד ואמר "אני חולק על הטענה כי יש מסע צייד מצד הפרקליטות, אני לא חושב שיש מסע צייד עלי".

ליצמן הוסיף, "אני לא אומר לך לגבי המשטרה, אבל הפרקליטות לקחה את התיק הזה והיא תחליט עם היועץ המשפטי אבל אני לא נכנס לזה ולא רוצה לענות על זה כי זה באמצע דיונים כרגע", כאשר על פי הדיווחים בחדשות 'כאן 11' ההחלטה צפויה להתקבל בשבועות הקרובים.

ליצמן התייחס בראיון ל'ערוץ הכנסת' גם לבקשת החסינות שהגיש ראש הממשלה לכנסת ושהיא נידונה בימים אלה בין סיעות הבית כשהוא רומז כי מדובר בטעות שאמר כי החסינות "בוודאי לא עוזר". לדבריו, "אני לא יודע את הסיבה שהוא ביקש, הוא לא התייעץ איתי, הוא עשה את מה שעורכי הדין מכווינים אותו".

בחדרי חרדים

שתף כתבה זו