הקנצלר הודה לנתניהו: "בזכותך נקטנו בצעדים נוקשים" • צפו

קנצלר אוסטריה פרסם ברכה מיוחדת בטקס ההוקרה לאנשי מערכת הבריאות ולגופים השותפים על תרומתם למאבק בנגיף הקורונה | בדבריו החמיא לראש הממשלה נתניהו: "בעקבות האזהרות שלך נקטנו בצעדים נוקשים בשלב מוקדם אשתקד באוסטריה"

מדיני6.6.2021 | 19:23

קנצלר אוסטריה סבסטיאן קורץ צילום: מתוך הסרטון

קנצלר אוסטריה סבסטיאן קורץ שלח לראש הממשלה בנימין נתניהו ברכה מיוחדת לרגל הניצחון במאבק מול נגיף הקורונה. "ראש הממשלה, ביבי היקר, גבירותיי ורבותיי, ברצוני להודות לך ביבי על שיתוף הפעולה הטוב בינינו במאבק במגפת הקורונה. אתה הוא זה שהתריע בפניי ראשון על הסכנה העצומה של נגיף הקורונה בתחילת השנה שעברה. בעקבות האזהרות שלך, נקטנו בצעדים נוקשים בשלב מוקדם אשתקד באוסטריה, שסייעו לנו לצלוח את הגל הראשון ביעילות רבה".

 

קנצלר אוסטריה סבסטיאן קורץ בברכה מיוחדת . קרדיט: משרד ראש הממשלה.

עוד אמר הקנצלר: "ברצוני גם להודות לך על שיתוף הפעולה הטוב בינינו כחלק מקבוצת המדינות הראשונות שפעלו לניהול משבר הקורונה. ההתייעצות בקבוצה הזו סייעה רבות בנוגע לשיטות עבודה מוצלחות ללמידה אחד מהשני על הצעדים הטובים ביותר במאבק נגד המגפה".

"כפי שאמרתי לך פעמים רבות, התרשמתי מאוד מיעילות מבצע החיסונים בישראל. אתם כל כך מתקדמים שהצלחתם להסיר עד עתה כמעט את כל הגבלות הקורונה. באוסטריה, גם אנחנו התקדמנו בצורה טובה ואנחנו פותחים עכשיו את החברה שלנו".

"עם מבט לעבר הגלים הבאים, ברצוני להגביר את שיתוף הפעולה במחקר, פיתוח וייצור חיסונים עם ישראל ודנמרק, כפי שדנו במהלך הביקור יחד עם מדה פרדריקסן בירושלים שהתקיים בתחילת מרץ. תודה לך שוב. אני מעריך מאוד את שיתוף הפעולה והשותפות בינינו, וברכות חמות לישראל". כך קורץ.

בחדרי חרדים

שתף כתבה זו