הרבנית נקברה במהלך החג הראשון

בירושלים נפטרה מדום לב אחרי התפילה ביו"ט א' דר"ה, הרבנית הצדקנית מרת בת שבע שיינברגר ע"ה אשת המקובל הגה"צ רבי מרדכי רבה של אור הגנוז מהעיר העתיקה. בת האדמו"ר מסטרעטין זצ"ל. נקברה ביו"ט בהר המנוחות.

משה ויסברג | ברוך דיין האמת 8.9.2021 | 23:20

נר צילום: pixabay

ברוך דיין האמת: אבל בקהילת סטרעטין ברובע היהודי בירושלים ובקהילת אשלג באור הגנוז: בחג הראשון של ראש השנה הסתלקה לבית עולמה בפתע פתאום הרבנית הצדקנית מרת בת שבע שיינברגר ע"ה אשת יבדלחט"א הגאון הצדיק רבי מרדכי שיינברגר מאשלג אור הגנוז המשמש כראש ישיבת קרעטשינף ברחובות והיא בת 81 בפטירתה.

המנוחה ע"ה בתו של כ"ק האדמו"ר מסטרעטין זצ"ל נפטרה מדום לב באמצע תפילת שחרית בבית הכנסת סטערטין ברובע היהודי שם התפללה.

כל חיה עמדה לימין בעלה הגדול הגאון הצדיק רבי מרדכי שיינברגר בכל מפעלותיו, ביתה היה פתוח לרווחה בכל מה שצריך, והיא הייתה עזר לבעלה בכל השיעורים ברחבי הארץ והחזרת יהודים בתשובה.

היא הקימה יחד עם בעלה סמינרים לתשובה ברחבי הארץ. 

זכתה והותירה אחריה דור ישרים מבורך זרע ברך ה', בנים נכדים וצאצאים.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי על פי הכרעה של בעלה לא להלין את המת קברו אותה לפני השקיעה בהר המנוחות בירושלים, חברא קדישא פרושים עשו הלוויה ביום טוב הראשון והמלווים למעלה ממאה איש צעדו רגלי מבית הלוויות שמגר עד הר המנוחות, גם בעלה הרב שהוא מבוגר השתתף עם כסא גלגלים עד הקבורה. 

בעיר העתיקה מספרים ל'בחדרי חרדים' כי כל החג לא ראו שינוי על בעלה שהתנהג כרגיל בסעודות ובתפילות ומיד לאחר ההבדלה פרץ בבכי. 

לבנה המשמש כחזן באור הגנזו וכן בנותיה המתגוררות בבית שמש ורחובות נודע להם על הפטירה רק בצאת החג. 

תהא נשמתה צרורה בצרור החיים. 

בחדרי חרדים

רוצים להצטרף לקבוצות הווטסאפ של כל רגע?

לבקשת הצטרפות למוגנים וכשרים

להצטרפות ישירה לקבוצות

שתף כתבה זו