נעלב: המנכ"ל של ליברמן תובע את העיתון

למרות שדורג במקום השלישי בדירוג מאה המשפיעים של "דה מרקר", רם בלינקוב, מנכ"ל משרד האוצר, תובע את העיתון בגין דברי ההסבר שנכתבו לצד בחירתו. "האמירות היו קשות, חלקן אף כוזבות, שיש בהן כדי להשפילו"

מאיר שלם | חדשות בארץ 10.10.2021 | 23:28

רם בלינקוב צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מנכ"ל משרד האוצר, רם בלינקוב, שיגר כתב תביעה לעיתון הכלכלי 'דה מרקר' בסוף השבוע האחרון, לאחר שנפגע מדברי ההסבר שנכתבו עליו בהצבתו במקום השלישי ברשימת המשפיעים של העיתון.

לפי הדיווח ב'אייס', בלינקוב נפגע מתוכן הדברים שנכתב עליו על ידי הכתב נתי טוקר בדברי ההסבר לבחירתו במקום השלישי ברשימת 100 האנשים המשפיעים על העיתון, תוך שהוא טוען שהדברים שנכתבו נועדו כדי להשפיל אותו.

מנכ"ל משרד האוצר מבקש בתביעת לשון הרע נגד דה-מרקר סעד כספי של 292,072 שקל, יחד עם הוצאות התביעה, כולל שכר טרחת עורכי דינו.

"האמירות היו קשות, חלקן אף כוזבות, שיש בהן כדי להשפילו, לעשות מטרה לשנאה בוז או לעג, לבזותו או לפגוע במשרתו", נכתב בדבר התביעה שהוגש על ידי עורכיו של מנכ"ל משרדו של שר האוצר ליברמן.

אחד מהתיאורים שמהם נעלב בלינקוב הוא "קאובוי שסולק מהעיירה ובא לנקום". בנוסף נכתב עליו בדברי ההסבר לבחירתו כי הוא "שריף שקובע את הכללים".

בחדרי חרדים

רוצים להצטרף לקבוצות הווטסאפ של כל רגע?

לבקשת הצטרפות למוגנים וכשרים

להצטרפות ישירה לקבוצות

שתף כתבה זו