האלמנה ו-8 הילדים בתביעת ענק נגד אריה שיף

משפחתו של מחמד אלאטראש, שנורה למוות בערד על ידי אריה שיף, בעת שפרץ לרכבו - הגישה תביעת נזיקין בגובה של 4,309,053 שקלים אריה שיף, בגין הפסדי ההשתכרות והתמיכה שנגרמו למשפחה

חיים שמואלי | חדשות בארץ 17.1.2022 | 23:05

אריה שיף צילום: פלאש 90

אלמנתו וילדיו של מחמד אלאטראש, שנורה למוות בערד בעת שפרץ לרכב, הגישו היום (שני) תביעת נזיקין בגובה של 4,309,053 שקלים נגד אריה שיף, שהורשע בהמתתו בקלות דעת - בגין הפסדי ההשתכרות והתמיכה שנגרמו למשפחה בשל הריגתו של אבי המשפחה בגיל 36, וכן בגין הכאב והסבל להם גרם שיף.

"לאור הנזק הרב שהשאיר מאחוריו שיף בדמות של 8 יתומים מאב ואלמנה דאובה וכואבת", נכתב בתביעה שהוגשה על ידי אלמנתו של מחמד, אנטיסר, ושמונת ילדיה הקטינים, ושתוכנה פורסמה ב'חדשות 12'.

"הנתבע הפר כל חובה וכל נורמה מוסרית ומשפטית כפי שאדם סביר ו/או נבון לא היה נוהג כלל", נכתב.

לדברי עו"ד זיו און, המייצג את המשפחה, "בהליך הפלילי פסק בית המשפט המחוזי בבאר שבע פיצוי בסך של 10,000 שקלים לאלמנה ול-8 ילדים. כולם קטינים. אין ספק שגזר הדין הזה לא מהווה הרתעה כלל. לעומת זאת, תביעת נזיקין זו כנגררת להליך פלילי תביא לפיצוי שישקף את חומרת הנזק". 

כזכור, לפני כשנה, אריה שיף ירה לעבר חוליית גנבים שהגיעה לביתם של שיף ואשתו, שישנו באותו זמן בקרוואן מחוץ לבית.

החוליה פרצה למכוניתו של שיף, שיצא מהקרוואן עם אקדח שאותו החזיק ברישיון. משהבחין בפורצים, פתח באש ופגע בראשו של הנהג, מחמד אלאטראש, שנהרג במקום.

על שיף נגזרו בספטמבר האחרון 9 חודשי עבודות שירות, אחרי שהודה והורשע במסגרת הסדר טיעון.

בחדרי חרדים

רוצים להצטרף לקבוצות הווטסאפ של כל רגע?

לבקשת הצטרפות למוגנים וכשרים

להצטרפות ישירה לקבוצות

שתף כתבה זו