הפרשן בשידור חי: "נתניהו רוצה את החטופים מתים"

פרשן חדשות 13, גיל תמרי מעורר סערה בשעות האחרונות בעקבות דבריו שאמר בשידור חי: "לנתניהו אין תמריץ לשחרר את החטופים הוא רוצה את כולם מתים" • מאוחר יותר הסתייג, אך לא שינה את דעתו לחלוטין

קובי עוזיאלי | תקשורת 11.2.2024 | 19:03

גיל תמרי | צילום: מתוך שידורי ערוץ 13

גיל תמרי, פרשן חדשות החוץ של 'חדשות 13' מעורר סערה לאחר שאמר בצהריים (ראשון) בשידור חי דברים מזעזעים ומנותקים כנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו. 

"לנתניהו אין תמריץ לשחרר את החטופים הוא רוצה את כולם מתים". טוען תמרי בשידור חי מול כמה מחבריו לצוות שלא גינו, לא היסו אותו ולא סתרו את דבריו החמורים.

מאוחר יותר בתוכניתו של אלמוג בוקר, התייצב שוב גיל תמרי וביקש להתנצל על דבריו, אם כי לא לגמרי. האב השכול איציק בונצל, שבנו עמית הי"ד נפל בעזה לפני מספר שבועות, שאל את תמרי, האם אתה לא מסוגל להגיד שנתניהו עושה הכל כדי להשיב את החטופים והפרשן השיב: "אני לא בטוח שזה הדבר שהוא הכי הכי רוצה". לעומתו, המגיש אלמוג בוקר אמר את דעתו האישית: "אני חושב שראש הממשלה נתניהו עושה כל מה שהוא יכול כדי להחזיר את החטופים הביתה".

ממפלגת הליכוד נמסר: "בזמן שראש הממשלה נתניהו כבר שיחרר 110 מחטופינו ופועל למען שחרור כולם גם ברגעים אלה, גיל תמרי בחדשות 13 מעז לומר שראש הממשלה רוצה שהחטופים ימותו. החמאס לא צריך תקשורת אם יש לו את חדשות 13". ההודעה מגיעה לאחר שתמרי, איש התקשורת של חדשות 13, טען כי לנתניהו "אין אינטרס" לשחרר את החטופים".

עוד קודם לכן, תקפה חברת הכנסת טלי גוטליב וכתבה בחשבון ה-X שלה: "מי צריך אוייבים כשיש את גיל תמרי?? היום בשידור חי בערוץ 13 טען תמרי ברוב חרפה כי לנתניהו אין תמריץ לשחרר את החטופים והוא רוצה את כולם מתים מהסיבות שלו! גיל תמרי לא ראוי להיקרא כתב או פרשן. גיל תמרי שקרן, מסית, פלגן!! כשחשבתי שכבר שמעתי הכל. לשמוע את תמרי ולהתחלחל".

בחדרי חרדים

רוצים להצטרף לקבוצות הווטסאפ של כל רגע?

לבקשת הצטרפות למוגנים וכשרים

להצטרפות ישירה לקבוצות

מצאת טעות בכתבה? תוכן שאינו ראוי לאתר? דווח לנו

שיתוף כתבה זו

 צבע אדום