חדש: תכונת תזמון מראש של שליחת מיילים

שירות המייל הפופולרי של גוגל קיבל יכולת תזמון הודעות, כדי שתוכלו להשיב לאנשים על מיילים שהגיעו באמצע הלילה גם בלי שההתראה תפריע את שנתם

טכנולוגיה 2.4.2019 | 21:27

unsplash

ג'ימייל, שירות המייל הפופולרי של גוגל חגג אמש 15 שנים להשקתו; מאז עלה לאוויר ב-2004 הפך לאחד הנפוצים בעולם, כשמתחרים ותיקים כיאהו מייל דעכו ואחרים כהוטמייל נבלעו בידי חברות גדולות.

לכבוד יום הולדתו של השירות, חשפה גוגל תכונה חדשה ושימושית ביותר בו: יכולת תזמון מראש של שליחת מייל. כפתור חץ קטן שיופיע לצד ההודעה יאפשר לכם לקבוע אם לשלוח אותה מיידית או בהשהייה. התכונה עדיין לא זמינה לכלל המשתמשים.

הרעיון הוא לאפשר להשיב למישהו על מייל בנושא עבודה שראיתם באמצע הלילה גם בלי להעיר אותו בהתראה - אלא פשוט להגדיר לג'ימייל לשלוח את ההודעה על הבוקר.

בנוסף, ניתן לתזמן כך הזמנות לאירועים, ואף להזכיר לעצמכם דברים.

היכולת הזו הגיעה מאפליקציית המייל אינבוקס, אותה החליטה לבטל גוגל ולשלב את פיתוחיה בג'ימייל. חלק מיכולות אינבוקס כבר הגיעו לג'ימייל, כדוגמת החלוקה של המיילים לקבוצות וקטגוריות שונות, העיצוב המינימליסטי ועוד.

תכונות אחרות, כמו היכולת להציב תזכורות בראש תיבת המייל כמו פוסטים או קיבוץ הודעות בהתאם לנושא, לא הגיעו לג'ימייל. אינבוקס עדיין פעילה, אך ככל הנראה שעם הזמן יימחק האתר שלה והיא תוסר גם מחנות פליי. לא מעט משתמשים התרגלו לאינבוקס ומצרים על שגוגל בחרה לוותר עליה, ולא להטמיע בתוכה את ג'ימייל.

כיכר השבת

רוצים להצטרף לקבוצות הווטסאפ של כל רגע?

לבקשת הצטרפות למוגנים וכשרים

להצטרפות ישירה לקבוצות

שתף כתבה זו